top of page

Mayfair Art Weekend, 2019


Londra’da yer alan Mayfair ve St James’s 145 adet önemli galeri ve müzayede evine ev sahipliği yaparak kentin sanat gündemini belirlemektedir. Son yıllarda Royal Academy of Art işbirliği ile bu bölgede yapılan Mayfair Art Weekend etkinliği ise eski ustalardan güncel sanat örneklerine çok geniş bir yelpazeyi kapsayan içeriği ile hem yerel hem de uluslararası bağlamda önemli bir sanat olayı olmaktadır.

2017 yılında Mayfair Ödülleri kapsamında “Yılın En İyi Yerel Etkinlik” ödülünü alan Mayfair Art Weekend geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Mayfair ve St James’s bölgesinin yaratıcılığını ve ustalığını kutlamak amacıyla bir grup sanat galerisinin düzenleyeceği ücretsiz etkinliklerden, sergilerden ve sanat deneyimlerinden oluşan zengin ve canlı bir program oluşturmak üzere heyecanlı bir hazırlığa girişmiştir.

Geçen yıl Max Mara, Victoria Beckham ve The Crown Estate gibi ünlü markaların destek verdiği Mayfair Art Weekend boyunca 40’ı aşkın galeri ve müzayede evi sergilerden konuşmalara çok çeşitli etkinliğe ev sahipliği yaparak kapılarını sanatseverlere açmış, Royal Academy of Art öncülüğünde bu tarihi kültürel bölgenin sunduğu sanatsal zenginlikleri gözler önüne sermiştir.

28-30 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlenecek bu muhteşem sanat olayının detaylı programı Bahar döneminde www.mayfairartweekend.com aracılığıyla ile paylaşılacaktır.

Featued Posts 
Recent Posts 
Find Me On
  • Facebook Long Shadow
  • Twitter Long Shadow
  • YouTube Long Shadow
  • Instagram Long Shadow
Other Favotite PR Blogs
Serach By Tags
bottom of page